Kurs dla uczniów
Ogólnopolskie Warsztaty Pianistyczne w Krynicy-Zdroju przeznaczone są dla uczniów fortepianu szkół muzycznych I i II stopnia. Wykładowcami są znakomici nauczyciele o wybitnych osiągnięciach pedagogicznych.
Program Warsztatów obejmuje pięć lekcji fortepianu z wybranym pedagogiem, kurs wykonawstwa w oparciu o ideę metody pedagogicznej  Fryderyka Chopina prowadzony przez prof. Stefana Kutrzebę, kurs wykonawstwa na fortepianie historycznym z wybitną specjalistką w tej dziedzinie – prof. Katarzyną Drogosz,  warsztaty improwizacji fortepianowej  oraz zajęcia praktyczne „Romans z nutami czyli jak efektywnie czytać tekst muzyczny z  prof. Grażyną Draus, seminaria dotyczące metody pedagogicznej Fryderyka Chopina, historii fortepianu  oraz efektywnego czytania tekstu muzycznego (prof. Stefan Kutrzeba, prof. Katarzyna Drogosz, prof. Grażyna Draus).

Uczestnicy Warsztatów wystąpią podczas koncertów w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego.

W ramach Warsztatów oferujemy również atrakcje pozamuzyczne - spływ pontonowy rzeką Poprad. Prosimy o zabranie sportowej odzieży.

Zajęcia odbywają się w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej w Krynicy-Zdroju, w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego oraz w Sali konferencyjnej pensjonatu „Witoldówka”.

  • Uczestnicy Warsztatów muszą mieć zapewnioną opiekę – nauczyciela lub opiekuna, jeśli nie ukończyli 18-go roku życia. Opiekunem może być też nauczyciel biorący udział w kursie dla nauczycieli.
  • Koszt uczestnictwa w 10-cio dniowym kursie – 900 zł
  • Warsztaty rozpoczynają się w poniedziałek 24.06.2019 r. w Sali Balowej, Starego Domu Zdrojowego – ul. Nowotarskiego 2 o godzinie 10.00

Poniżej podajemy adresy internetowe kilku pensjonatów i hoteli znajdujących się w pobliżu szkoły muzycznej:

http://www.malopolanka.eu/

http://www.mewa.info.pl/

http://www.hotelsaol.pl/pl

http://www.bozy-dar.pl/index.html

http://www.tryumfy.pl/strona-gowna

http://www.nowelazienki.evroturizm.pl/

 Przejdź do formularza zgłoszenia online

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!!

Kontakt:
Piotr Just (tel. 501 126 860)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Ławrynowicz-Just (tel. 604 274 203 )
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres Biura Warsztatów:
Piotr Just
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
ul. Dietla 15
33-380 Krynica Zdrój
tel. 501 126 860
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem przelewu (całość kwoty) prosimy dokonać do 31 maja 2019 r.
Z powodu ograniczonej liczby miejsc zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników

Wpłaty prosimy dokonać na konto:
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Nowym Sączu 33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 213
NBP o/Kraków 91 1010 1270 0032 9013 9120 0000